Haberler
İngiltere'nin ve dünyanın en iyi ses üreticilerinden B&W yeni nesil 800 Diamond Serisini satışa sundu. İyi kombinasyon, son ses teknolojileri ve mükemmel estetik dizaynın bir arada bulunduğu 800 Diamond Serisi üst düzey kaliteyi arayanlar için geliştirildi.

Geçtiğimiz 6 yıl içerisinde sevilen 800 Serisi üzerindeki yapılan geliştirmeler ürünü B&W'nun kurucusu olan John Bowers'ın orjinal sinyalden hiçbir şey eksiltmeyen ve ilave etmeyen bir ürün tasarlama öğretisine daha yakınlaştırıyor.

800 Serisi uzun zamandır dünya yüksek uçlu ya da başka bir tabirle hi-end hoparlörler liginde bulunuyor. Ev için tasarlanmasına rağmen kalite ve performansı en üst düzeyde tutan dünyaca ünlü kayıt stüdyolarında da kullanılıyor. Abbey Road Londra, Skywalker Sound California bunlardan bazılarıdır.

B&W, diamond tweeter teknolojisini bütün seriye yayarak, 800 Serisinin performansını bütün seriye uyguluyor.

Diğer kritik ses detaylarında da yapılan geliştirmeler, tüm seriyi eski 800 Serisinden ciddi bir adım öteye götürmeyi amaçlıyor. Diamond tweeterla kullanılan yeni dörtlü mıknatıs tasarımı verimliliği arttırmış dinamik aralığını en üst performansa çıkartmak için tasarlanmış. Dış gövdeyi oluşturan yeni malzeme yayılım karakteristliklerini iyileştirmiş stereo sahne etkisinde kararlı bir açıklık sağlamaya yönelik. Yeni çift mıknatıs motor sistem sayesinde bas performansı iyileşiyor. Burada kullanılan neodyum mıknatısların etkisi ise çok büyük oluyor.

Twitter
Facebook
Copyright © 2011 BTR SOUND  Telif Hakları BTR SOUND' a Aittir.