Haberler
Gürültülü ortamlarda müziğinizle başbaşa kalmanızı sağlayan kulaklık, bu önemli ödülü kazandı!

Audio-Technica'nın ATH-ANC9 QuietPoint Aktif Gürültü Engelleyici Kulaklığı, CES Innovations 2013 Tasarım ve Mühendislik Ödülü Kazandı

Audio-Technica, ATH-ANC9 QuietPoint aktif gürültü engelleyici kulak üstü kulaklığı, Consumer Electronics Association (Tüketici Elektroniği Derneği - CEA)'dan CES Innovations 2013 Tasarım ve Mühendislik ödülü kazandığını açıkladı. ATH-ANC9, özel Tri-Level Cancellation seçilebilir gürültü engelleme ayarları, kablo üstü mikrofon ve gelen çağrılar ile müziği kontrol etmeye yarayan kumanda gibi birçok yeni özellik sunuyor.

Innovations 2013 programına katılan ürünler, bağımsız endüstriyel tasarımcılar, mühendisler ve basın mensuplarından oluşan seçkin bir jüri tarafından değerlendiriliyor. Yarışmacılar, mühendislik, estetik, tasarım nitelikleri, ürünün planlanan fonksiyonu, kullanımı ve değeri, tüketicilerin çekici bulacağı benzersiz özellikleri ve diğer nitelikleri dikkate alınarak değerlendiriliyor.

ATH-ANC9, en üstün ses kalitesini sunarken dışarıdan gelen seslerin %95'ini engelliyor. Audio-Technica'nın Tri-Level Cancellation teknolojisi, çok çeşitli çevresel gürültü koşullarında etkili olan üç ön ayarlı gürültü azaltma filtresi sunuyor. Uçaklar, trenler ve otobüslerde kullanmak için ideal olan Mod 1, düşük frekanslara maksimum gürültü engelleme uyguluyor.

Twitter
Facebook
Copyright © 2011 BTR SOUND  Telif Hakları BTR SOUND' a Aittir.